Hrací časy vystupujících kapel

Počet kapel: 5

1 Alco-coma Start: 19:00
2 Source of Sadness Start: 20:10
3 Znesvěcení knihy Start: 20:50
4 Sarcom Start: 21:40
5 Shampoon Killer Start: 22:35Omlouvám se za velké změny, které nastaly během intervalu 28.3. - 6.4. Fasteratu nemohou zahrát, poněvadž jejich kytarista musí nečekaně odjet pracovně do zahraničí. V sobotu 9. 4. bude stále mimo Liberec. 6. 4. jsem se dozvěděl, že nemohou hrát ani Amoclen. Prý chyba komunikace s bubeníkem. Sehnal jsem s pomocí Shampoon Killer náhradu. Zahraje kapela Sarcom z Prahy, hrající brutal death metal. Myslím, že je to celkem důstojná náhrada a chlapům ze Sarcomu děkuji, že do toho šli, přestože termín je už za 3 dny.

Pořadí kapel se ještě může změnit, proto tuto stránku kontrolujte do posledního dne, pokud hodláte přizpůsobit svůj čas příchodu hracím časům kapel.


Vstupné je dobrovolné. Kolik dáte, budiž měrou Vaší slušnosti.
(Sbírlou se zaplatí náklady.)


Datum konání: 9. dubna. 2016

Pozor! Start je již opravdu v 19:00. Ne, že se o půl desáté budete teprve courat z přilehlých hospod. V Azylu vám dají také napít piva a dokonce i před sedmou, tak můžete dorazit i dříve.

Místo konání: Pivní bar Azyl / Liberec Široká 302

Mezi vystoupeními třetí a čtvrté kapely v přípravném čase proběhne Znesvěcení mé knihy "Pohádky z jedné a druhé urny" Hrobníkovým soplem.
Bude-li zájem, v dalším přípravném čase proběhne autorské čtení jedné z pohádek.

Jak najdete pivnici Azyl:

Koukněte na mapu: